Ние, децата от детска градина "Звънче" обичаме историите, приключенията... театъра, така ни научиха нашите госпожи, да съпреживяваме с героите, да танцуваме и пеем като тях, да бъдем артисти! Изпращаме сърчице на нашият директор - "Госпожа Галя Благомилова" за красивите костюми, които ни подари. Без тях нямаше да сме моряци, юнаци, раци, жабки, цветя, пеперуди.. от нас света се учуди.
Изпращаме усмивка на нашите приятели от детска градина "Изворче" и благодарим за поканата.