Децата от групите "Калинка" и "Маргаритка" бяха от първите гости на Община Шумен и нейната администрация. С празнична програма от обичаи и обреди на българския фолклор, бяха аплодирани лично от кмета проф. д-р инж. Христо Христов. Да бъде годината богата и щедра на успехи, а децата да бъдат здрави, и все така артистични и талантливи.
За екипът на детската градина беше чест и удоволствие. Благодарим!